Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2011, 05:05   #1
werewolf
 
werewolf's Avatar
 
Reputacja: 1 werewolf nie jest za bardzo znanywerewolf nie jest za bardzo znany
[KOMENTARZE] Dickson's Greed [SURVIVAL/HORROR][18+]

Na sam początek garść zasad:

1.Na napisanie swojej kwestii każdy ma 7 dni i w tym czasie musi napisać przynajmniej jeden post. Większa ilość jest dopuszczalna gdyby wynikła taka konieczność.

2.Każde pominięcie kolejki bez uprzedniego zawiadomienia MG skutkuje ostrzeżeniem. 4 ostrzeżenia oznaczają pożegnanie z grą.

3.Wulgaryzmy są dopuszczalne tylko w dialogach i myślach postaci, w narracji nie są mile widziane.

Przykład poprawnego wykorzystania wulgaryzmu:

„-Ja się kurwa zastrzelę! - krzyknąłem”
„Ja się kurwa zastrzelę – pomyślałem”


Przykład nieprawidłowego wykorzystania wulgaryzmy:

„Podbiegam do drzwi i daję w nie wyk urwiście mocnego kopa!”


4.Staramy się pisać konkretnie, na temat i względnie poprawnie językowo.

5.Jeśli ktoś pomija swoją kolejkę bez uprzedzenia to jego postać zostaje potraktowana jako NPC. Kolejny gracz odpisuje po upływie 7 dni.

6.MG, również zobowiązuje się informować graczy o wszelkich opóźnieniach.

7.Ustalenie akcji odbywa się przy pomocy PW, dialogi prowadzone na osobności również przez PW. Dialogi między graczami oraz grupowe rozmowy z NPCami mogą odbywać się na GD... Albo w innym dostępnym dla wszystkich miejscu. W tej kwestii jestem otwarty na propozycje.


Trochę więcej o ustaleniu wydarzeń:

Gracz pisze mi co ma zamiar zrobić i gdzie się udać w danej kolejce. Ja w zamian odpisuję mu czy może to zrobić i co go spotyka, załączam również mapkę danej okolicy. W razie napotkania NPC, gracz prowadzi dialog przy pomocy PW.
W swoim poście sam umieszcza tą mapkę, dialog i własnymi słowami opisuje miejsce i napotkaną osobę, które mu wcześniej przedstawiłem.
Wszystko to po to żebym nie musiał robić podsumowań i mógł spokojnie popychać akcję do przodu.
Kolejność pisania:
W pierwszej kolejce, kto pierwszy ten lepszy. Później trzeba się trzymać tej kolejności.

Przy okazji proszę żeby wszyscy uzupełnili swoje KP w panelu sesji.

Akcja gry ma się rozpoczynać rano ale w pierwszym poście po za ciągiem dalszym proszę o streszczenie podróży własnymi słowami i opis wrażeń związanych z miasteczkiem.

Wszelkie pytania są mile widziane.

Życzę wszystkim miłej zabawy
 
__________________
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny jest lot sokoła." - Ursula K.LeGuin "Pieśń o stworzeniu Ea"
werewolf jest offline