Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2011, 18:52   #8
Parrot
 
Parrot's Avatar
 
Ahoj, Urunmo i Paulo. Miło was widzieć.

Imię: Jacob

Nazwisko: Blacksword

Przydomek: Krwistobrewy

Wiek: 29 lat

Wygląd: Jacob jest wysoki, od urodzenia ma białe włosy, tylko brwi ma czerwone. Dowiecie się później, kamraci, z jakiego powodu.
Nosi wysokie, czarne buciory, ma fioletowy płaszcz, spinany pasem z wielką, srebrną klamrą. Na głowie ma błękitną przepaskę, z wymalowanymi na niej bałwanami fal. Do pasa przypięta jest szabla i dwa, krótkie pistolety.
Po swoim prapradziadku, karaibskim piracie, ma spodnie, używane przez tamtejszych złodziei, z wielką ilością wszywek, tajnych schowków i zamków.

Znaki szczególne: Mimo białych włosów, ma krwistoczerwone brwi, skąd jego przydomek. Bierze się to stąd, że zawsze nasącza je krwią pokonanych wrogów.

Historia:
1675: Jego prapradziadek, Jonathan Blacksword, rozpoczyna karierę krwiożerczego korsarza. Podczas wypraw spotyka się z takimi szychami jak Roberts, Morgan, Czarnobrody, czy de Graff.
1700: Dziadek Jacoba, David, przenosi się do Starego Świata. Nie dokonuje większych czynów, z czcią przechowuje pamiątki po ojcu.
1760: David, w późnym wieku płodzi bliźniaków: Adalberta i Nathana. Pierwszy z nich przenosi się do Anglii, gdzie jego potomek znany będzie jako Kuba Rozpruwacz.
1795: Rodzi się Jacob Blacksword.
1819: Młody Jacob jest ścigany przez prawo, z powodu kradzieży pierścienia barona von Frutzla. Rozpoczyna swoją karierę korsarza na Bałtyku.
1823: Razem z załogą statku Wicher Północy, którego był trzecim oficerem, wiesza na maszcie starego kapitana. Dowództwo obejmuje pierwszy oficer. Zostaje on w tajemniczy sposób otruty i umiera. Wszyscy, na czele z Jacobem, posądzają kucharza. Jedyną osobą, która staje w jego imieniu jest drugi oficer. Obaj zostają straceni.
19 sierpień, roku 1823: Kapitanem Wichru Północy zostaje Jacob Blacksword, znany na Bałtyku jako Krwistobrewy.

Gdzie pirat jest: Na Wichrze Północy.

Ulubiona broń: Szabla i dwa, krótkie pistolety.
 
Parrot jest offline