Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2011, 02:45   #6
werewolf
 
werewolf's Avatar
 
Reputacja: 1 werewolf nie jest za bardzo znanywerewolf nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Astarot Zobacz post
Mam jedno pytanie... Z tego co wiem mieliśmy otrzymać jakieś informacje o kurorcie... Każdy na PW miał otrzymać to co udało mu się dowiedzieć jeszcze przed podróżą postaci.
Twoja postać czeka na telefon z informacjami od Howarda Dlatego nie dostałeś nic dodatkowego.

***

Link do docka:
https://docs.google.com/document/d/1.../edit?hl=en_US

Jednak będzie wygodniej jak całe planowanie i dialogi będziemy pisać opracowywać na GD.
Tylko prywatne info i mapki będę rozsyłał indywidualnie.
To powinno ułatwić interakcję między wami, prowadzenie grupowych dialogów itd.

***

Z Matrixem dokończymy pierwsze ustalenia na PW a cała reszta niech robi już swoje na docku.

Astarot, ponieważ do tej pory nie zdecydowałeś się na broń, którą chcesz mieć ze sobą to wybrałem ją za ciebie. Możesz sprawdzić jaką w rubryce „BRONIE” na twojej KP.

Przy okazji dodam jeszcze, że poprawiłem wszystkie KP i ujednoliciłem wasze avatary.

***

Ostatnią istotną dla was informacją jaka przychodzi mi do głowy jest kwestia survivalu. Na razie nie musicie się jeszcze bać nagłego ataku i niespodziewanej śmierci. Początek będzie raczej spokojny i możecie się powoli zacząć zajmować grzebaniem w tajemnicach Dickson.
Prawdziwa akcja rozpocznie się kiedy któremuś z was uda się wetknąć kij w mrowisko, czyli odkryć coś czego nie powinien. Wtedy życie wszystkich outsiderów znajdzie się w niebezpieczeństwie.
 
__________________
"Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny jest lot sokoła." - Ursula K.LeGuin "Pieśń o stworzeniu Ea"

Ostatnio edytowane przez werewolf : 26-08-2011 o 06:44.
werewolf jest offline