Wątek: Dark Sun
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2011, 12:00   #10
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Wiem, że występowały we wcześniejszych edycjach. Chciałem pokazać do czego prowadzi pogoń za zyskiem.


Absurd.


Flankowanie to flankowanie. Jest i w 3,5 i 4. Jest tak nawet przetłumaczone i opisane na 285 stronie polskiego podręcznika gracza 4 ed.


Moje ulubione moce dla zbrojnego:

Chodź do mnie!

Przesuwasz przeciwnika o 2 pola, tak, aby znalazł się na sąsiadującym z tobą polu.


Znaczy się, teleportuję drużynnika bez jego zgody i akceptacji na sąsiadujące ze mną pole?

Zbliżcie się!

Przyciągasz każde stworzenie, będące celem działania mocy o 2 pola, na sąsiadujące ze sobą pole. Nie możesz przyciągnąć stworzenia, jeżeli nie może ono zakończyć ruchu na sąsiadującym z tobą polu. Następnie wykonujesz atak bezpośredni przeciwko wszystkim sąsiadującym z sobą wrogom.


Jak je niby przyciągam? Najadłem się magnesu, oczarowałem je, czy może wykorzystałem swoją charyzmę? Coś podobnego można było zrobić i bez mocy. Inna sprawa, że trzeba mieć wysoką charyzmę i przeciwnik musi być do nas zwrócony, by nas widzieć i słyszeć. Tu się to chyba odbywa telepatycznie.
Lol, coś źle przeczytałeś te moce... Chodź do mnie! ma za cel "chętnego sojusznika" według podręcznika.

Przyciągnie, odpychanie, przesuwanie to pojęcia mechaniczne, chodzi o kierunek ruchu.

Którego poziomu jest zbliż się? Bo mam angielski podręcznik i nie mogę znaleźć tej mocy :P
 
Qumi jest offline