Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2011, 20:49   #8
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Kosyliarz skinął głową i ruszył za Zbrojmistrzem.
Wchodząc do rozległej sali Azul przystanął na sekundę i pokiwał lekko głową z wyrazem uznania na twarzy.
Sala była obszerna, gotycka, pełna przepięknych zdobień... jednak nie walory estetyczne tego miejsca zachwyciły czarnego olbrzyma.
Oto miał przed oczami zbrojownię Szwadronu Śmierci. Pełną narzędzi przy pomocy których można siać postrach wśród wrogów Imperatora. Pełną oręży... Dzieci Omnisjasza, które niosą jego gniew tym którzy śmią podnosić rękę na rodzaj ludzki.

Trudno było opisać ogrom tego pomieszczenia. Przypominało połączenie biblioteki, składu broni i amunicji jak i świątyni. Każdy doskonale zakonserwowany oręż posiadał własne miejsce, opatrzone modlitwami oraz imionami braci którzy ponieśli go do boju. Niektóre wnęki były jednak puste. Czy nie udało się odzyskać broni? A może ktoś kto obecnie wypełnia jakieś zadanie używa jej?



Salamandra przyjrzał się okiem fachowca zgromadzonym tutaj przedmiotom. Czuł się prawie jak w swojej zakonnej fortecy, gdzie każdy z Synów Vulkana musiał uczyć się wykuwania, tworzenia i konserwacji swoich "narzędzi pracy".

- Jestem pod wrażeniem Techbracie Makradonie. - powiedział w końcu - Spodziewałem się wspaniałych widoków, ale to co widzę przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. - uśmiechnął się przyglądając się jednemu z piłomieczy - Mam nadzieję jednak, że się nie obrazisz, iż nie wezmę żadnego z tych oręży.

Azul poklepał swój piłomiecz przytroczony do pasa wraz z młotem i miotaczem ognia.

- Te Duchy Maszyny znam i jestem absolutnie ich pewien. Nie pogardziłbym jednak paroma pojemnikami z promethium, cementem naprawczym oraz kilkoma granatami.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 05-09-2011 o 11:25.
Stalowy jest offline