Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2006, 00:04   #3
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Oj czepiliście się mojego bidnego majora Może to nie tyle stereotyp, co bardziej klisza. Szczerze mówiąc, to dla mnie typowe przedstawienie wyższych wojaków z gatunku myślących, tacy są zazwyczaj u mnie (w RyPyGy akurat, ale są), a taka postać właśnie tutaj mi pasowała. Poza tym Dertl jest też dość "znanym i lubianym" (ot, chociażby kawałek z listami ).
Dwa, co do teokracji i ogólnego przepakowania, z tego zdaję sobie sprawę. To bardziej przedstawienie czegoś, co szykuję na później, taki mały wstęp do tego, czym będziecie katowani z czasem (chyba, że zbiorę negatywne opinie, potne się i uciekne z Last Inn )
Nie mam zamiaru tego bronić i wielkie dzieki za opinię, rudaad. Teraz pozostało czekac na inne podgnite pomidory

Pozdr, Ktk
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline