Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2011, 13:07   #8
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Hawkeye zrobił wszystko by nie przedłużać, ale ja nawaliłem za co was bardzo przepraszam. Nowy post już jest, postanowiłem znów nieco przyspieszyć wydarzenia. Kolejka kończyć się będzie 13-09-201122:00.

Poza tym stworzyłem doca, który pewnie się przyda nie tylko podczas najbliższych wydarzeń, ale i później. Będę tam regularnie zaglądał, więc jeśli chcecie coś rozegrać (walkę czy rozmowę) z waszym niżej podpisanym to tam jest do tego miejsce (chyba, że chodzi o moją współpracę tylko z jedną osobą, wówczas gadu też się nada):
https://docs.google.com/document/d/1.../edit?hl=en_US

No i na koniec przykra wiadomość. Migotka nadal nie daje znaku życia, więc oto trzecie, finalne ostrzeżenie. NPC-uje jej postać, a wy gracie dalej już tylko w dwójkę.
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 06-09-2011 o 13:10.
Col Frost jest offline