Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2011, 22:13   #58
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Po długim gdybaniu, rozmyślaniu, kombinowaniu, wróżeniu z fusów, strzykaniu w klanie i tym podobnych, z 6 ewentualnych graczy wyszło mi aż... 9(10). Chętnie przyjęłabym i wszystkich, nie chcąc naprawdę nikogo rozczarowywać, jednak byłoby to samobójstwo jako MG. Już i teraz może być dla mnie ciężko.

Dziękuję więc wszystkim za poświęcony czas i włożony trud w stworzenie swych postaci i ich historii, nie spodziewałam się takiego szturmu, i jeszcze raz sorki jak co jednak naprawdę nie dałabym rady z tak wielką ilością graczy, a chociażby prowadzenie dwóch sesji na raz zdecydowanie odpada.

Tych, którzy się nie dostali, miernie pocieszę, że mogą się znajdować na liście rezerwowych, i być może dołączą jednak kiedyś do sesji. W końcu różne to wypadki chodzą po BG :PP a i może jakiś gracz zrezygnuje itd itp...

Oto lista przyszłych graczy:

abi

DrD
Gettor
Grytek
Kerm
Velo
Qumi
Zapatashura

Oraz...

Ryo
x-Dorota

Dwie panie które dołączą do sesji "jak najszybciej", choć bynajmniej nie od pierwszych postów oczywiście...

To chyba tyle, jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline