Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2011, 01:59   #13
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hmmm... chodzi mi po głowie wyrocznia życia, musiałbym się tylko wgryźć w mechanikę... :P

O ile jestem oczywiście mile widziany

EDIT:Wszystkie rasy mają EPP +2 (w zasadzie to +1 po Twoich modyfikacjach)? W sensie, tworzymy postać z dowolną rasą na 13 poziomie klasy, czy wyliczamy to EPP i potem resztę zapełniamy poziomem?

Więcej edycji :P

1. Wydaje mi się, że Dziki Talent dawał także znajomość jednej mocy psionicznej 1 poziomu, ale nie mam pewności...
2. Jak z magicznymi przedmiotami, Dark Sun to postapokalipsa i nie dość, że metale są rzadkie, to w dodatku magia wysysa życie, więc ile mamy sztuk złota w przeliczeniu na "normalnego" dedeka?
3. Mogę wziąć Wyrocznią klasę prestiżową Kontemplujący (a co za tym idzie, mieć dostęp do domeny kapłańskiej? to niby ta sama magia... :P)?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 09-09-2011 o 06:32.
Kaworu jest offline