Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2011, 22:19   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Moja przyjemność gry to dochodzenie do jakichś rozwiązań, nie: "gra się by grać". Nie bawi mnie - nawet w normalnej, krótkiej sesji - kręcenie się w kółko i pisanie dialogów o Niczem, ciągłe wprowadzanie nowych graczy i zamykanie wątków tych, którzy odeszli. Tym bardziej nie bawi mnie taka sytuacja w rozbudowanej kronice, która - moim zdaniem - nie ma żadnego sensu jeżeli jest prowadzona dla zmieniających się graczy.

Sesji otwartych, a na taką zapowiada się "stała sesja" było na tym forum kilka i chyba żadna nie zakończyła się "sensownie", czy trwała dłużej niż (rozbudowaną) scenę.

Życzę powodzenia i - jeżeli projekt wypali - na pewno będę czytał, ale jestem realistą i moja ocena sytuacji się nie zmieniła.
A naprawdę szkoda mi czasu (zaangażowania, pracy) na rozpoczynanie czegoś co nie zostanie zakończone, bo cienia szansy na zakończenie nie widzę.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem