Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2011, 00:47   #12
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 42092 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Post tradycyjnie spóźniony, ale nie bądźmy drobiazgowi

Co się tyczy technikaliów:

1) Uzupełnijcie swoje karty postaci w panelach postaci. Należy tam też uwzględnić koszt pobytu w karczmie, oraz koniecznie koszt przejazdu dyliżansem do Altdorfu.

Ceny:
- Skromny posiłek pokroju śniadania (nie ma co liczyć na mięso, chyba że dzikie) - 2 SS
- Porządny obiad, że-nawet-ogr-by-się-najadł - 5 SS
- Kufel silberwurtskiego lagera - 7 p
- Flaszka gorzałki - 12 SS
- Pokój (dwa do dyspozycji) - 30 SS za noc (dla 4 osób)
- Dormitorium - 2 SS za noc. Posłanie płatne dodatkowo 1 SS.

2) Kto chce może dołączyć do gry w karty. Z BN-ów grają Hulz, bretończyk, który przedstawi się imieniem Phillipe, oraz Martha ze świty Lady Izoldy.

Grę możemy rozegrać na gg-docu, lub bazując na waszych postowych deklaracjach i kilku niecnych rzutach, ektrapolować zwycięzce.

3) Wszyscy goście karczmy, zamierzają pojechać w dalszą drogę Dyliżansem, ale nie wygląda na to by któremukolwiek z nich się spieszyło. Miejsc w dyliżansie jest 6-8 w zależności od stopnia kompensacji podróżnych.

4) Stan Gunnara i Hulza przy założeniu, że do nich dotrzecie fizycznie i dialogowo, kilkukrotnie przekracza wszelkie przyjęte w państwach europejskich normy przewidziane dla prowadzenia pojazdów po drogach państwowych
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline