Wątek: Nowy Cień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2011, 09:34   #9
Urunmu
 
Urunmu's Avatar
 
Reputacja: 1 Urunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodzeUrunmu jest na bardzo dobrej drodze
Plany krasnoluda, nie uszły uwadze czarnego wojownika. Próbował, ale nie udało mu się ukryć rozbawienia.
- Dziwi mnie, wasza obojętność na sytuację... - powiedział przyjaźnie. Usłyszeli krótki okrzyk bólu i odgłos upadającego ciała.
Lepiej będzie, jeśli sprawdzę, czy nic mu nie jest... - pomyślał i uczynił to co miał w planach.
- Dobra, żyje... Czy mamy jakieś szanse, na bardziej przydatne informacje, wasza wysokość?
Furion rozejrzał się po twarzach towarzyszy. Ciekawa gromadka... Swoją uwagę poświęcił kobiecie. Po jej ekwipunku stwierdził, że na pewno nie jest wojowniczką... Ani Łucznikiem, bo oni używają bardziej długich łuków, a ujrzałem krótki. To zostaje zabójca albo ... taa, to jest to. Ona jest łotrzykiem. Zadowolony z siebie, że rozwiązał problem, co do dziwaka, nie miał wątpliwości. Zauważył bowiem dłuższy łuk niż dostrzegł u kobiety.
Przerwał swoje rozpoznania, gdy usłyszał głos króla.
- Może lepiej będzie, jeśli zdradzę wasze imiona... A więc tak, krasnolud zwie się Gondur. Sądzę, że możecie na nim polegać. Ten młody i sprawny człowiek... - wskazał na łucznika - to Nessuno. Chociaż zbyt przekonująco nie wygląda, to może się przyda. Dalej Agape, młoda i sprytna. No i oczywiście widocznie po alkoholu Erthar Measer. Silny, swoim pokaźnym mieczem zabije pewnie sporo przeciwników. Ale postarajcie się go powstrzymywać od niepotrzebnych walk. Kolejny łucznik - Ilimir. Jest przydatny dla armii Gondoru jak mało kto... No i oczywiście Furion Fanre, czarny wojownik o zdrowym rozsądku. Myślę, że jakoś się dogadacie w tej grupie. Może być ciężko, ale nie nie możliwe do zrobienia.

//
Jeśli ktoś dojdzie do sesji i będzie chciał zaczynać razem z innymi, niech da mi znać, a dodam go do listy wymienionej przez króla Eldariona.
//

-Twierdzę, że możemy dać radę towarzysze! Pewnie sporo z was uważa, że to nie możliwe. Mylicie się. Damy radę, bo w nas wierzą. - powiedział zachęcająco czarny wojownik.
Król zadowolony jego słowami, spytał się:
-Jeszcze jakieś pytania?
 

Ostatnio edytowane przez Urunmu : 14-09-2011 o 16:34.
Urunmu jest offline