Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2011, 09:39   #7
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
W Giovannich nie miałem niestety okazji zagrać. Pamiętam, że kiedyś zdarzyło mi się jedynie pośpiesznie przekartkować jedną z książek, chyba Ostatnią Wieczerzę.

Jeśli chodzi o udział w roli gracza, to oczywiście byłbym chętny. Mam kilka pomysłów na potencjalne postaci do opowieści tego typu, a obserwowanie rozwoju takowego bohatera przez kilkaset lat czasu w świecie gry jest dla mnie bardzo ciekawą perspektywą. Hell, jeśli nie znaleźliby się inni chętni, pisałbym się nawet na solówkę z jakimś rozsądnie myślącym Narratorem. Nie jestem pewien, czy nawet nie wolałbym takiego rozwiązania.

W ostateczności byłbym zdolny złapać się stołka pomocniczego MG, aby odciążyć tego odważniejszego Narratora, kiedy to naprawdę zacznie robić się gęsto. Mógłbym opisywać krótsze sceny dla bohaterów graczy, przejąć stery nad kilkoma mniej istotnymi NPC oraz szukać odpowiednich do sytuacji grafik i podkładu muzycznego.

Na chwilę obecną, to tyle ode mnie.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem