Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2011, 14:31   #6
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Porfiriusz Zobacz post
.. Pomimo moich wysiłków mam podejrzenia, że nie udało mi się rozsmakować moich graczy w klimacie intelektualnym epoki.
Powiem tak: jezeli gram w prostą rąbankę to nie oczekuje od mojego MG, że będzie mi dostarczał intelektualnych doznań nt naukowych sprów na 5 stron.

Wiecej, byłabym mocno zadziwiona, gdyby zaczał coś takiego odgrywać, nawet, jeśli by to bardzo barwne było. Nie znosze bowiem, jak MG traktuje mnie protekcjonalnie i usiłuje edukować. To raz. Dwa: to GRACZ ma sie dobrze bawic (z pomoca MG) a nie MG realizowac swoją edukacyjno-autoprezentacyjną misję kosztem graczy. Rozumiem, że dla Ciebie wazne było przedstawić interesującą CIEBIE dyskusję. Warto rozwazyc, czy to zainteresuje graczy.

Jezeli umawiasz się na takie wtręty na wstępie - ok, dlaczego nie (na zasadzie: studenci filozofi odgrywają sobie sesję w antycznym swiecie osadzoną). Ale skoro się umawiasz na księżniczke, smoka i gobliny to na dysputy nie ma miejsca. Można wrzucic zajawke i sprawdzić, jak gracze zareagują: bawi ich - ok, ciagnedalej, nie - odpuszczam.

Moim zdaniem umiejętnośc podążania za graczami (w ramach zaryswoanego przez MG świata) i elastyczność MG to najwazniejsze cechy.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem