Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2011, 11:56   #15
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam
Zanim napisze postać chciałem zadać kilka pytań.

Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jakich postów oczekuje MG(długość). Chodzi mi o to że może się zdarzyć że np. tak na prawdę jedyne co w swojej kolejce będę miał do się do zrobienia to krzyknąć "ognia!". Grałem ostatnio na lastinie sesje w Wh40k gwardią i takie sytuacje były częste no ale trzeba było wyrobić długość posta i postać ciągle oglądała krajobrazy albo przeżywała jakieś wewnętrzne rozterki . Stąd drugie pytanie(jako że wolałbym jakoś ograniczyć podobne sytuacje) zrozumiałem czytając komentarze w sesji normandzkiej że będzie duży nacisk na kontaktowanie się przez gg, pw itp.(doc niestety za dużo mi się mówi - ignorant prosiłby o wtajemniczenie) dlatego chciałem się spytać czy będzie możliwość wspólnego uzgadniania postów(zakładam że każda ze stron osobno) i na przykład (oczywiście nie zawsze ) wstawienie wspólnego posta w sytuacji w której miało by się na przykład do zadeklarowania tylko jakąś krótką akcję.
Oczywiście rozumiem że gracze, MG mogą miedz inny pogląd na sprawę i chciałbym uzgodnić jak takie sprawy mają wyglądać. Po prostu pisanie długich postów dla zasady(z małą ilością prawdziwej treści za to z dużą ilością ozdobników typu wspomniane przemyślenia krajobrazy itp.) uważam za meczące i w ostatniej sesji po prostu w końcu zrezygnowałem z grania, a chciałbym tego uniknąć tutaj.

Teraz co do postaci to byłbym zainteresowany Niemcem, najlepiej pancerniakiem i teraz taka sprawa, czy można by zamiast pantery pokierować np. niszczycielem czołgów(preferowany Jagdpanter)? Zakładam że będziemy bronić raczej statycznej pozycji niż prowadzić wojnę manewrową więc działo samobieżna albo niszczyciel czołgów będzie lepszym wariantem.

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline