Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2011, 13:24   #3
SkyWei
 
SkyWei's Avatar
 
Reputacja: 1 SkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwuSkyWei jest godny podziwu
Krasnoludy są świetnymi wojownikami i płatnerzami oraz mają swoje runy. Z kolei Mroczne elfy z swoją destruktywną magią byliby świetnym wsparciem. W ten sposób każda wojenka wygrana. A na dodatek w czasie spokoju to działa. Elfia magia pomagająca w budowach czy choćby wysadzaniu tuneli. Klejnoty za zaklinanie przedmiotów itd. W teorii to działa, ale nie zależy mi na popularności światów. Bardziej czy to może być dobre.

Może i racja. Wszystko zależy od tego jak poskładasz elementy ze sobą. Wspominałem już o Wiedźminalnadzie czy różnych odsłonach Heroes'ów. Ale nie ma co ukrywać, to raczej trudne.

No i tu jest problem : / Nie idzie mi sprawdzić światów poza forum. Dlatego tez robię sondę by wywiedzieć się co myślicie.

Nie tylko ty widzę ^ ^ I nie dziwie się w sumie. Najpewniejszy i raczej najlepszy pomysł. Piękno prostoty. Ale jestem jeszcze ciekaw czy ktoś chciałby zagrać nawet i w Syndykacie. I czy pasowałaby mu ta szybsza koncepcja gry. No ale sonda stoi dopiero parę dni, więc trzeba czekać.
 
SkyWei jest offline