Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2006, 21:07   #8
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Opowiadanie naprawdę przyjemnie się czyta, tylko jak dla mnie nieco za krótkie ( ale dla mnie wszystkie opowiadania Milly są za krótkie).

Co do samej treści to skojarzenia miałem nieco inne, niż reszta i wcale nie widziałem w kocie głównej postaci. Jego rola to raczej rola przewoznika do krainy Snu, coś jak Charona do krainy Smierci.

Jak dla mnie główną postacią jest tu "chłopak o orzechowych oczach", bo to On jest elementem wokół którego osnuto fabułę całego opowiadania. Ale nie mam co się wymądrzać Milly sama wie najlepiej co i jak chciała napisać, a Autorka jak zwykle w dobrej pisarskiej formie co chyba każdy widzi.

Nie użyłem tu zwrotów o "czterołapych futrzakach" i "futrzastych czterołapych" tylko i wyłącznie z szacunku do Milly.
Ja nie lubię kotów.
 
Arango jest offline