Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2006, 12:07   #14
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Może się ktoś ucieszy Olśnienie spływa na człowieka w nieoczekiwanych momentach - zszywając przed chwilą akta w pracy doznałam objawienia i mam już w głowie dalszą część opowiadania "Caroline". Będzie nieco melancholicznie, trochę magicznie, a nade wszystko bardzo śniąco Dowiecie się wreszcie kim jest Orzechowooki i kto tak naprawdę jest głównym bohaterem tego opowiadania.

A teraz gorsza wiadomość - nie wiem kiedy spisze to wszystko na papier. W tej chwili pracuję nad dwoma opowiadaniami jednocześnie :P Jedno ma jedynie roboczy tytuł "Shadow of the Moon" i również w nim pojawi się pewien kot, który narobi zamieszania. Drugie o pełnym tytule "Smok, Spadająca Gwiazda i Święty Graal" (tak, skojarzenie z "Lwem, Czarownicą i Starą Szafą" bardzo słuszne ), które w zamiarze ma być moim najdłuższym opowiadaniem do tej pory (już teraz ma 10 stron, a to dopiero wstęp) :P Tak więc jak widzicie nie próżnuję, staram się nie zawieść skromnego grona moich fanów i jak najszybciej skończyć już zaczęte projekty oraz zacząć te obiecane nowe (te się tez kłębią w główce mojej, oj biedna Milly )

Pozdrawiam kochani!
:P
 
Milly jest offline