Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2011, 00:06   #9
Kovix
 
Reputacja: 1 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
Zacząłem się zastanawiać nad zadanym przez Ciebie Juna pytaniem i dochodzę do wniosku, że jednak jest dużo przeciw Graczowi o takim wieku. Przede wszystkim, co najbardziej oczywiste, prawie każdy MG miałby wyrzuty sumienia, pisząc o przemocy, seksie, a co wrażliwsi nawet przy ukazywaniu jakiegoś bardzo wyraźnego zła. Ja czułbym się źle opisując te rzeczy, które jednak w mniejszej czy większe ilości występują w sesjach. Kolejna sprawa to brak tzw. doświadczenia życiowego - tu oczywiście może być różnie, zdaje sobie z tego sprawę. Ale jednak 11 lat a 16 (którą to granicę wieku uważam za optymalną do przyjmowania to prawie każdej sesji) to ogromna różnica. Osoba mająca 9 czy 11 lat nie ma jeszcze tak ukształtowanego charkateru, poglądów i osobowości jak osoba, powiedzmy, 7 lat starsza. Tego się po prostu nie przeskoczy, mimo iż wiadomo, że dzieci i młodzież dziś dorastają dużo szybciej. Trzeciorzędną sprawą byłyby też uprzedzenia, jakie mieliby MG albo Gracze, z którymi być może nawet ciężko by było Ci w sesji. Chodzi mi o sytuację: 'Twój post jest kiepski, jesteś za młody/młoda', albo 'No tak, nie odpisuje terminowo w sesji, ale to tylko dziecko, czego się spodziewać, może matka komputer odcięła'. Takie docinki mogłyby się pojawić ze strony mniej wrażliwych Graczy. Więc moja osobista rada - poczytaj trochę sesji, tych łagodniejszych oczywiście, łyknij trochę książek/opowiadań/filmów, ale niekoniecznie jeszcze podchodź do rekrutacji. Oczywiście ja Ci nic nie mogę zabronić, ale podejrzewam, że może Ci być ciężko uczestniczyć jeszcze w sesji.
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...
Kovix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem