Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2011, 01:24   #10
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Juna Zobacz post
Jaki jest mniej więcej przedział wiekowy na gry RPG? Jeśli gracz ma przykładowo 9 lat, ale jest zdolny, inteligentny, nie wali byków jak niektórzy starsi, ma duży zasób słów i opanował teorię gry, nadaje się? Doświadczenie mówi mi, że pewnie tak, ale wolę się upewnić. Graczom pewnie nie zrobi to dużej różnicy, ale co powie statystyczny MG?
Sam zacząłem grać w wieku lat 13 i raczej nie było to za wcześnie.
Skromność nakazuje przypuszczać, że są zmyślniejsi ode mnie.
Większość filmów akcji dostaje kategorie pg13, a nie jest wielką sztuką zrobić sesje równie ugrzecznione co filmy o x-menach. Nie ma co dać się zwariować.
Do tego są całe systemy tworzone z myślą o młodocianych graczach, więc nic nie stoi na przeszkodzie. Zapewne istnieją setki twoich rówieśników, którzy łupią z rodzicami w dedeki czy inne mouse guardy. Na forum pewne też są już osoby młode, których jednak nie wskaże bo mógłbym się pomylić o parę latek i zrobiło by się niezręcznie.

Po prostu dobieraj sesje tak by dopuszczalne środki ekspresji odpowiadały Tobie. Jak chcesz być 100% w porządku, wyślij do MG prywatną wiadomość z pytaniem co on na to. Współgraczy nie ma co ostrzegać, bo jestem pewien, że w większości wypadków sami by nie zauważyli.

Sugestia by dużo czytać jest jak najbardziej słuszna i pod nią się podpisuje.
Powodzenia
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 13-10-2011 o 01:41.
behemot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem