Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 17:52   #4
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Fabuła nie zakłada, że bohaterowie są mieszkańcami miasteczka z ciepłymi posadkami, rodzinami pod skrzydełkiem lub w ich cieniu. Istnieje taka opcja to ustaleniu konceptu niektórych graczy, ale wolałbym aby gracze byli od razu razem na szlaku. W terytorium inkorporowanym do USA lub na jego pograniczu. Z postaci wyjdzie, że to banda złoczyńców, łowców nagród, czy zwykły "gang", bo tak się nazywało grupki podróżujących, niekoniecznie kryminalistycznych od razu ludzi. (Ja osobiscie wolałbym aby nie było oficjalnych stróżów prawa a jesli się trafi, to znajdę od razu przyczynę dlaczego już nie jest z odznaką.) Wtedy to ustalimy krótką, wspólną przeszłosć. W historii postaci chcę miec koncept otwarty w końcówce, żeby wspólnie zlepić drużynę. Dobrze przy zgłoszeniu dodac w tym temacie nad czym się mysli, żeby była lepsza orientacja wszystkim.

Do fabuły będą wplecione takie motywy jak: Indianie, bandyci, kawaleria, oszusci, złodzieje, typowe miasteczka, gorączka złota, cattle barons, dyliżanse, intrygi, porwania a jak wspomianałem drużyna jest "gangiem" który w chwili rozpoczęcia gry jest na szlaku pomiędzy jednym a drugim miejscem. Przygoda będzie się toczyc w przejezdnych miasteczkach, osadach czy moze nwet indiańskich wiosach oraz w górach, preriach i lasach. To czy będą to uciekający przed prawem czy szukający pracy/przygody bogactwa bohaterowie wyjdzie w praniu jak dostanę koncepty.

Kobiety jak najbardziej mile widziane. Od prostytutek do Inadianek przez oszustki, "rewolwerki" czy co tak jeszcze wyobraźnia podpowie. Kobieta może byc niemal każdym, (prócz byłym żołnierzem i raczej szeryfem/deputowanym) bo taka jest specyfika Dzikiego Zachodu. Dzikiego i dopiero cywilizującego się.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline