Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2011, 22:46   #3
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że mimo początkowego zawodu ze strony Cohena (czasem lubię dłuższy post i więcej akcji a tu sesja miała 2 dni wydarzeń) to później sesja nabrała rozmachu i naprawdę zaczęła mi się podobać. MG pisał dobrze. Teksty były zrozumiałe, klimatowe, w stylu świata Andrzeja Sapkowskiego. Bardzo mnie zaciekawiły motywy rodem z Sagi jak Czarne Czapki czy sama postać Sigismunda Dijkstry odegrana w iście mistrzowski sposób.

Oczywiście pisanie naszego Bajarza miało również swoje minusy, ale usprawiedliwieniem mogłaby być dość spora drużyna. Trzynaście osób na starcie to dużo. Aby jednak nie być gołosłownym mogę wymienić taki mały minus nie zależny od nas (czytaj Graczy) - koleiny opisowe. W sumie o niektórych bohaterach wiedzieliśmy mało i byli oni wrzucani do jednego wora (coś jak łże-strażnicy, osiłki Kompanii lub wybawcy z końca sesji). Poza tym było fajnie. Brakowało mi akcji z DOKa. Czemu? Bo mimo iż Ragnar nie był postacią nastawioną na podejmowanie decyzji to czasem fajnie by było sobie ustawić dialog czy scenkę. Myślę, że z tych 43 stron sesji byłoby (przy pomocy DOKa) jakieś 30

Ja grał będę dalej. Kontynuacja to coś bardzo fajnego dla brodaczy szczególnie, że Ginnar zaproponował aby po wszystkim udać się Mahakamu. Jak dożyją pewnie razem się tam wybiorą. Albo jeden aby przekazać rodzinie drugiego o walecznym końcu ich potomka

Co tyczy się rozwoju wolałbym aby każdy kto przeżył dostał coś. Zależnie ile chce Bajarz albo każdy tyle samo - obojętnie. Najlepiej na umiejętności, których nasi BG używali. Skille walki i uników, strzelania czy czegokolwiek co robili. Zarówno Bajarzowi jak i współgraczom dziękuję za dobrą zabawę
 
Lechu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem