Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2011, 16:02   #10
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Piesiu Zobacz post
Przeglądnij sesje w których nie uczestniczysz ;E Ja widziałem już kilka których poziom był dużo (!) wyższy od niektórych książek (i biorę tu głównie pod uwagę nawet znane książki a nie innych forumowych/blogowych autorów).
Mmm, to nie ja gram w słabych sesjach tylko Ty czytasz słabe książki
Nie wątpię, że jest tu na forum, bądź co bądź dużej zbieraninie dusz, kilka osób, które mają naprawdę wysokie umiejętności i mogłyby się nawet pokusić o wydanie książki za gruby kesz, ale:
- formuła sesji nie sprzyja wydawaniu jej w formie książkowo-opowiadaniowej
- ciężko zebrać grupę Graczy tak zdolnych, by całość zachowała naprawdę wysoki poziom [już pomijając fakt zmian stylistycznych w tekście zależnych od poszczególnych "pisarzy", co samo w sobie jest niewygodne]
- brak całkowitej kontroli nad materiałem ze strony jednej osoby, który to problem rodzi się z racji na szerokie możliwości działania Graczy też "lekko" zaburzałby założoną kompozycję.

No, a tak w ogóle to nie równajmy w dół tylko w górę
"Poczytny" autor fantasy nie znaczy dobry pisarz.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem