Wątek: Munchkin
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2011, 15:37   #11
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Jako dumny posiadacz Munchkin Edycja rozszerzona i 2 dodatków (Kradynalne błędy; Obusieczny topór) tej grze wystawiam notkę 8/10. Kupiłem grę bez jakiegokolwiek doświadczenia z nią, sam już nie pamiętam czemu się tak zachwyciłem tym tytułem przed kupnem. Pamiętam tylko, że kilku znajomych podczas RPG mówiło o Munchkinowaniu postaci etc. Nie miałem pojęcia o co cho... Rebel, google etc. I olśnienie. Wydałem na tę grę małą fortunę i nie żałuję! Pierwsze gry zagrane 1vs1 potem juz 3 graczy i na koniec 4 lub 5 osob. Alkohol w zestawie wg mnie niemalże obowiązkowy, na początku gra śmieszy niebywale, po alkoholu gra się śmieszniej, stosuje jakieś nowe Udziwnienia etc (np. po pokonaniu przez Wszy łonowe gracz odrzucił wszystkie karty działąjące od pasa w dół oraz... wszystkie ubrania od pasa w dół i siedział z ręcznikiem na kolanach! ) wszyscy graliśmy na pełnych obrotach i przyjemność 200%! Potem przyszło kilka suchych rozgrywek z rodziną, gra śmieszy ale brakuje tych wygłupów, durnych zasad etc. Na szczęście w dodatku trafiło się 6 czystych kart Drzwi, a ja mam iście szatański plan ich wykorzystania! haha Zakrapiany Munchkin to 20/10 suchy 3/10 ogolnie 8/10 chętnie powracam do tego tytułu - mój nr w Karciankach i ostatnie miejsce na podium gier wszech czasów zaraz za... ach nieważne nie powiem
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem