Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2011, 19:44   #1
lauerhill
 
lauerhill's Avatar
 
Reputacja: 1 lauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodzelauerhill jest na bardzo dobrej drodze
[Storytelling] IN NEX VERITAS (+18)

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=xMoCbXIDJ7k[/MEDIA]

JEŻELI NIE MASZ MINIMUM 18 LAT, BĄDŹ MASZ, LECZ JESTEŚ OSOBĄ O SŁABYCH NERWACH, PROSZĘ. OPUŚĆ TĘ REKRUTACJĘ. DLA TWOJEGO WŁASNEGO DOBRA. UNIKNIEMY DZIĘKI TEMU NIEPOTRZEBNYCH NIEPOROZUMIEŃ.



16 listopada 2011 roku.
Godzina 08.30 czasu Greenwich
Waszyngton, D.C Rock Creek Park w pobliżu skrzyżowania Colorado Avenue NW, a 18th street NW

- ... Ten, którego słowa są duchem i życiem. Wyjdź z niej, duchu nieczysty, i ustąp miejsca Duchowi Świętemu. Nakazuje ci to Jezus Chrystus, Syn Boży i Syn Człowieczy, który narodzony bez żadnego grzechu z Ducha Świętego i Dziewicy, swoją Krwią obmył z winy wszelkie stworzenie. Odejdź więc, szatanie, odejdź w imię Jezusa Chrystusa, Mocarza, który wyrzucił cię palcem Bożym i zniweczył twoje królestwo…

Strugi deszczu nie były w stanie go powstrzymać. Musiał to wreszcie skończyć. Był zmęczony, a walka trwała. Nie będzie już więcej bluźnić przeciwko Panu. Tu jej będzie dobrze… Tak, dobrze.

- … In nomine patris et filii et spiritus sancti.

Nie on ją wybrał, o nie. Nie on. To Pan mu nakazał. Tak. Pan. Teraz wypełnił jego wolę. Może wracać. Na reszcie, może wracać.


18 listopada 2011 roku

Godzina 15.10 czasu Greenwich
Budynek imienia J.E. Hoovera - Centrala FBI. Waszyngton DC


Od rana atmosfera w pomieszczeniach przynależnych wydziałowi śledczemu była napięta. Przyczyna była powszechnie znana i jakże niewinnie brzmiąca - uzupełnienia.

- Żółtodzioby … Jak ja ich nienawidzę, trzeba takiego niańczyć, bo zarobi kulkę, a potem i tak wykopie cię ze stołka. Młodsi, sprytniejsi, a ponad wszystko zarozumiali...

- Przestań narzekać na młodych, widać szefostwo uznało, że potrzebna nam świeża krew. Przyznaj Thomas co naprawdę cię dręczy. Myślisz, że przydzielą ci partnera ?


- Nic, kurwa nie myślę, wolę działać sam i lepiej żeby tak zostało! Zresztą odpierdol się ode mnie![I/]

Agent specjalny Thomas Stawinsky był postawnym mężczyzną wchodzącym w 5 dekadę życia. Utrapieniem wydziału śledczego, od czasu, gdy 8 miesięcy wcześniej stracił partnerkę, antropologa sądowego, z którą współpracował przez 6 lat.

- Przecież to nie była...

Mężczyzna napełnił kubek ciemną parującą cieczą i czym prędzej udał się do swojego biurka, nie pozwalając koledze skończyć zdania. Gabinet, który mu przysługiwał był niewiele większy od standardowego boksu, nie mniej jednak miał go tylko dla siebie.

Otworzył leżącą na biurku teczkę. Znał jej treść na pamięć, wracał do niej, jak do najlepszego przyjaciela. Zdjęcia z miejsca zbrodni, raport patologa, gdzieś tu musiała być odpowiedź. Pewny był jednego, jest uzależniony, a świadomość to pierwszy krok w walce z każdym nałogiem.

- Masz chwilę ? - podniósł oczy z nad dokumentów - Mam do ciebie sprawę.

- Słucham Panie Dyrektorze ?

- Wiesz, że dostajemy uzupełnienia ?


- Coś słyszałem - mruknął niechętnie - jeżeli chodzi o partnera to go nie potrzebuję! Ja…

- Nie chodzi o partnera! - przerwał Stawinskyemu - Potrzebuję kogoś z twoim doświadczeniem, by zadbał o młodych. Są świeżo po Quantico, trzeba ich wprowadzić w pracę w wydziale, a ty jeden nadajesz się do tej roboty. Przygotuj się będą w południe. Potraktuj to jak rozkaz.

- To się kurwa wpakowałem...

***

Czołem wszystkim! Dziś chciał bym was zaprosić do sesji, w której prowadzone będzie śledztwo. Z tego miejsca raz jeszcze proszę osoby niepełnoletnie i te o słabych nerwach, które mimo pierwszego ostrzeżenia nadal czytają o opuszczenie rekrutacji. Jak już zapewne zauważyliście akcja rozgrywa się w Waszyngtonie, a historia wybiega niedaleko w przyszłość. Nie będę krył, że mam zamiar często korzystać z dość kontrowersyjnych materiałów referencyjnych, a gracze będą musieli wykazać się spostrzegawczość i być może jakąś wiedzą, lub chociaż umiejętnością zapytania wujka google o pomoc. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli będzie to pierwsza sesja serii kryminalnej.

Ad Rem:

- Potrzebuję dwóch graczy, którzy wcielą się w rolę agentów FBI przybyłych z akademii w Quantico, oraz jednego - dwóch Techników Kryminalistycznych.
- Częstotliwość postów - 1 na tydzień
- Długość postów - nie będę narzucał jakiejś wybujałej, bo sam wiem, że czasem nie da rady za wiele napisać. Powiedzmy do wyczerpania tematu, ale nie jednym zdaniem.
- Mam nadzieję, że nie macie problemów z obsługą Google doc, ponieważ będzie on wykorzystywany przy dialogach.
- Karta postaci powinna zawierać:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Historię postaci:
Psychikę postaci:
Sytuację rodzinną, mieszkaniową, materialną etc.
Zalety:
Wady:
Awatara:
ew. specjalizację w Quantico, np. czy postać skończyła szkolenie Behavioral Science w profilowaniu etc.

Przydatna strona: FBI — Training

Co do kart postaci to wybiorę najlepsze, także wypadało by się postarać. Lubię przejrzyste, w miarę dopracowane karty. Sam takie wykonuję i tego oczekuję od innych

Oto przykłady moich kart do ściągnięcia, jako inspiracja.

Rekrutację zamykam 4 listopada. Pytania w wątku lub na PW.
 
__________________
"...Zbierałem obudzonych sumień żniwo..."

Zapraszam do Rekrutacji IN NEX VERITAS

Ostatnio edytowane przez Kerm : 21-10-2011 o 20:06. Powód: Proszę nie używać koloru czerwonego
lauerhill jest offline