Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2011, 21:00   #8
Vegas
 
Vegas's Avatar
 
Reputacja: 1 Vegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie cośVegas ma w sobie coś
Krzyczący Przyjemniak i strzały zza okna, niemiła pobudka po miłej nocce.
- Musisz się tak drzeć? I tak już mnie głowa napier... Do tego jakiś pajac mówi o żywych trupach...-
David powoli się podniósł z kanapy i przeciągnął. Rozejrzał się po pokoju nieco rozkojarzony.
-Gdzie ja zostawiłem tego swojego kompana... Tu jesteś.-
David znalazł swój pistolet rzucony poprzedniego wieczora w kąt pokoju. Magazynek z dodatkową amunicją miał schowany w kurtce przy drzwiach, wyciągnął go i schował w kieszeni. Nagle ponownie rozległy się strzały. Tego było za wiele.
-W domu? Może znajdzie się coś jeszcze ciężko spamiętać. Możemy pójść i sprawdzić.-
David spojrzał na Przyjemniaka wyglądającego przez drzwi z wielką metalowa sztangą.
-Czego tak nasłuchujesz?-
Mężczyzna powoli podszedł do drzwi i przepchnął się na korytarz. Rozejrzał się powoli.
-Trzeba chyba sprawdzić co się tam dzieje...


//Do MG, od Ciebie zależy czy coś znajdziemy u mnie w mieszkaniu więc zastanów się czy jednak dasz nam coś dodatkowo czy nie.
 

Ostatnio edytowane przez Vegas : 02-11-2011 o 09:54.
Vegas jest offline