Wątek: Sekty...która?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2006, 10:45   #7
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Ja "wychowywałam się" na Camarilli. W tej sekcie czuję się jak w domciu. Podręcznik od Sabatu kurzył się na półce, bezużyteczny. Tak naprawdę nigdy nie rozumiałam o co chodzi w Sabacie, streotypy pisane w Camarilli przyjęłam za prawdę ograniczając się tak jakby. No i przyszedł czas i internetowa motywacja aby sięgnąć po Podstawkę i zacząć grę.
Jestem zauroczona tą sektą, właściwie to wcale się nie dziwie. Camarilla ostatnio poprostu zaczęła mnie nudzić a sama zmiana podejścia do Wampira była bardzo ekscytująca.
Można powiedzieć, że Sabat jest lepiej zorganizowany, wszyscy wszytskich ostro trzymają za pyski, ale to wcale nie wyklucza sesji politycznych, opartych chociażby o to co napisał Solfelin. Pozatym zarówno Sabat jak i Camarilla skrywają mroczne tajemnice starych czasów, więc po co się tym przejmować?
Kiedyś nawet doszłam do wniosku, że granie Wampirem to nic innego jak granie Marionetką śpiącego pod miastem Matuzalema, nieudolna próba uwolnienia się od jego sterów i oszukiwanie samego siebie, że jest się wolnym. Oczywiście nie traktuje tego jako coś zniechęcającego do gry, wręcz przeciwnie.

Mój typ na dziś - Sabat (jednak).

PS: Samalai, to tobie zawdzięczam motywację do Sabatu :P
 
Rhamona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem