Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2011, 14:33   #16
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Ban dla Cohena za całokształt twórczości, obrażanie użytkowników, wyśmiewanie obsługi oraz 13. punkt regulaminu.

*****

Odrobina (spóźnionych - wiem, przepraszam) wyjaśnień związanych z tym banem.
Niedawno ostrzegałem, że wszelkie złośliwe i cyniczne uwagi skierowane w stronę obsługi (także te zawoalowane, które są tylko aluzjami i nie podchodzą bezpośrednio pod żaden punkt regulaminu - naprawdę wiemy do czego "pije" użytkownik) są bardzo niemile widziane. Nie oznacza to, że nie można krytykować naszych posunięć, nie oznacza to, że zabraniamy dyskutować i wyrażać swoich opinii, które mogą się nam nie podobać. Ale oznacza to, że jak każdy człowiek, nie przepadamy za obrażaniem i wyśmiewaniem nas. Na dodatek Cohen w ostatnich dniach napisał kilka postów, które "podchodzą" na przykład pod 5. punkt regulaminu, więc i tak zasłużył przynajmniej na kilka ostrzeżeń.
Ban zostanie zdjęty wieczorem 15. listopada.

EDIT
Komentując informacje o tym, że początkowo ban był permanentny. Tak, początkowo bana wystawiłem bez ograniczenia czasowego. Później wytłumaczono mi, że jest to spora przesada, stąd taki a nie inny termin zdjęcia kary. Dlatego też zwlekałem z napisaniem wyjaśnienia, bo miałem wątpliwości czy wymiar kary jest odpowiedni. Błąd swój rozumiem i za niego przepraszam.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 10-11-2011 o 15:32. Powód: polączenie postów wyjasniających
fleischman jest offline