Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2011, 22:24   #8
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Cytat:
A może DnD? XD aż samo się narzuca...
Przyjmując, że ten post został napisany na powaznie - tak, może D&D by się nadało z odpowiednimi dodatkowymi podręcznikami w użyciu, ale z pewnością nie byłby najlepszym wyborem.

Cytat:
Trochę mi się to kojarzy z Zewem Cthulhu.
Prawdopodobnie to byłby najlepszy wybór. O tym systemie jedynie słyszałem, nie znam go w ogóle, więc nie wiem do końca jak bardzo by pasował.

Cytat:
A nie lepiej po prostu sobie samemu stworzyć? To ściągnąć, to trochę zmienić, tu dopisać co tam się żywnie podoba i masz system dopasowany do własnych potrzeb i widzi mi się.
Gdyby to było takie łatwe to bym nie zadawał tego pytania.

Cytat:
Każdy. Chyba, że nie zrozumiałem pytania, ale jeśli chodzi ci o to, że postacie maja amnezję i odkrywają co się stało, to każdy setting, i każda mechanika.
To, że sugerujesz się tytułem a nie tym na czym polega ta gra, podpowiada mi, że nawet jej nie znasz. W takim razie proponuję poznac, bo to fajna gra.
Parę spraw, których na filmiku może nie być widać na pierwszy rzut oka: Postać gracza się boi. Czym bardziej się boi, tym gorzej się czuje, ekran się zamazuje, aż w końcu gracz ledwo coś widzi i postać mdleje.
System o który pytam raczej powinien posiadać coś podobnego. No i przede wszystkim powinien wspierać budowanie klimatu strachu.
Do ludzi chcących się tu wypowiedzieć: Jeśli nie znasz tej gry i nie masz ochoty poznawać, nie pisz tu.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=0XViLh8AKFE[/MEDIA]
 
ImperatorK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem