Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2011, 19:29   #5
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Kerm, mógłbyś sprecyzować? Zwłaszcza o co chodzi z tym krasnoludem?

Poza tym nie wiem, czy ma to sens. Myślę, że jest jasno napisane o przydzielaniu punktów, natomiast nikt z nas (ja także) nie ma doświadczenia w mechanice WFRP 3 na tyle dużego, by wiedzieć co ostatecznie bardziej a co mniej się będzie opłacać.
Raczej jestem tu w stanie rozpatrywać konkretne przypadki, gdy faktycznie czegoś nie wiecie i chcecie się skonsultować - wtedy proszę bardzo. Ale tak to uważam ten proces na tyle prosty, że nie trzeba osobno omawiać każdej z opcji z osobna, inaczej niż to jest już rozpisane.

Od siebie mogę tylko dodać, że warto patrzeć co dana profesja ma w dalszych rozwinięciach. To trochę przybliża wyobrażenie sobie czego danej postaci może w przyszłości brakować.
A tak poza tym... to myślę, że mam taką samą zgaduj zgadulę jak Wy. Imho wyjdzie w praniu. W końcu mamy się tego nauczyć na przykładach, nie teorii.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline