Wątek: Szkarada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2011, 22:37   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Tak, to był przykład niezrozumienia tekstu. Niesamowite epitety? Obrzydliwość i makabra? Nie, po prostu opis subiektywnej wizji rzeczywistości. Bez złośliwości? Cała twoja "recenzja" jest jedną wielką złośliwością. Mogłaś napisać, że ci się nie podoba zamiast tego wylałaś wszystkie swoje żale atakując tekst, którego po prostu nie zrozumiałaś. Z twojego doświadczenia? A kogo to obchodzi nawet jak byś była doktorem habilitowanym medycyny? Jak nie byłem nigdy na pustyni to nie mogę opisywać swojego wyobrażenia pustyni? Powyższy tekst nie był w końcu fragmentem podręcznika do medycyny, a pewną wizją jak już wcześniej napisałem. Już w którymś temacie zresztą to było wałkowane - tam niektórzy twierdzili, że stroje i budynki muszą być hiperrealistyczne w RPG i grający muszą czytać mnóstwo książek, żeby w ogóle grać. Jak dla mnie to właśnie ten brak wyobraźni, brak zdolności abstrakcyjnego myślenia i operowania na pewnych stereotypach zrozumiałych dla współgraczy.

Tak, to jest forum RPG, ale równocześnie posiada dział noszący miano "Zakątek LI-teracki", więc nie łam regulaminu (tego sławetnego punktu, za między innymi który Cohen był ostatnio zbanowany) i nie działaj na szkodę forum odsyłając nowych użytkowników na inne fora.

Cytat:
ps. http://www.tapeciarnia.pl/tapety/nor...e_3_miecze.jpg Ojojoj, przecież wszyscy wiemy, że tak jak tabletki szybko rozpuszczają się w organiźmie i po "chemii" wymiotuję się tak używanie mocy to zabobon nie poparty faktami naukowymi! A te gwiezdne miecze? To też nie jest udowodnione naukowo, że w ogóle można je skonstruować, a co dopiero bez specjalistycznej fabryki!

ps2. http://3.bp.blogspot.com/-BeuGcTXXDf...ng_to_warp.jpg Podróż szybciej niż światło? Aresztować za to! Wysłać do obozów reedukacyjnych, żeby autor dowiedział się jak rzeczywistość powinna być przedstawiana w kinematografii!
Nie. Myślenie abstrakcyjne, wyobraźnia, czy intuicja to część człowieczeństwa i gdy człowiek z nich rezygnuje to przestaje być człowiekiem, a staje się tylko jednostką pewnej grupy.

ps. Zresztą jak coś sama zrobiłaś to pokaż. Najwyżej daj komentarz autokrytykujący siebie i przepraszający partię za wszystko co robiłaś wbrew jej jedynie słusznej linii.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 17-11-2011 o 22:49.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem