Wątek: Szkarada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2011, 20:39   #7
Sileana
 
Sileana's Avatar
 
Reputacja: 1 Sileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodze
Nie rozumiesz pojazdu, Nalice, bo go tam nie ma. Jest za to dość rzeczowa analiza tekstu. Nawet jeżeli z notami odautorskimi.

"A czy ja tam napisałam, że on leżał w szpitalu? Nie. Nie było o tym ani jednej wzmianki."
- a powiedz mi, gdzie ja napisałam o szpitalu? ja tylko wzięłam to, co sama napisałaś, i nawet z moją dość ubogą wiedzą, pokazałam Ci, jak kosmiczną to jest bzdurą

"Skoro nie jesteś biolożką, to jakie możesz mieć pojęcie o podziałach rakowych komórek? Napisałam 'mitotyczne podziały' bo imho ładniej brzmi niż 'mitozy'."
- o rakowych podziałach komórek mogę mieć pojęcie niedostateczne, by uważać się za eksperta, ale nie dam z siebie robić debila, jak mi podsuwasz banialuki, i nawet nie rozumiesz podstawowych błędów językowych i logicznych, które Ci wytykam

Bardzo słusznie zauważyłam, że w tym tekście nie ma ani obrzydliwości, ani makabry. Próbujesz może coś sugerować, ale wychodzi to raczej na makabreskę. Jeżeli to jest horror, to tylko bohatera, nie dla czytelnika. Dla czytelnika to mogłoby być ciekawe studium choroby, gdyby nie paskudne błędy logiczne, Twój brak pojęcia i zdecydowania.

A co do zacytowanego fragmentu - serio, tym chcesz mi udowodnić, że masz większe pojęcie o języku? To Ci nie wyjszło zdeczka, bo ja swoje się już nauczyłam. Znam swoje możliwości i ograniczenia. A językiem posługuję się o wiele sprawniej niż Ty kiedykolwiek będziesz, sądząc po pysze, z jaką odpowiadasz(i to był pojazd).
 
Sileana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem