Wątek: Szkarada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2011, 22:08   #8
Nalice
 
Nalice's Avatar
 
Reputacja: 1 Nalice nie jest za bardzo znany
Cytat:
a powiedz mi, gdzie ja napisałam o szpitalu?
Napisałaś o kroplówce, a bohater liryczny raczej nie leczy się, leżąc w domu. On nawet nie myślał o tym, żeby sobie pomóc. Mogłaś tego nie zauważyć, bo każda osoba tekst interpretuje inaczej i jeśli o to chodzi, to nie możesz zarzucić mi błędu.

Cytat:
A co do zacytowanego fragmentu - serio, tym chcesz mi udowodnić, że masz większe pojęcie o języku?
Oczywiście, że niczego ci nie próbowałam udowodnić. Po prostu po przeczytaniu twojego komentarza z ciekawości zajrzałam do twoich wypowiedzi w sesjach. I jak na ironię popełniasz błąd w pierwszym akapicie, no cóż.

Cytat:
A językiem posługuję się o wiele sprawniej niż Ty kiedykolwiek będziesz, sądząc po pysze, z jaką odpowiadasz(i to był pojazd).
Jeśli to miał być pojazd, to z lekka nietrafiony, ponieważ nie masz prawa na chwilę obecną oceniać, jaka moja umiejętność pisania będzie w przyszłości.
Chyba nie ma sensu więcej ze sobą dyskutować i wymieniać się na pociski - jestem ci wdzięczna za wytknięte błędy, ale skoro z pewnymi uwagami się nie zgadzam, to nie omieszkam tego zaznaczyć.
Każdy się ciągle uczy, ty też, i jako bardziej doświadczona w dziedzinie pisarstwa powinnaś to rozumieć.
 
__________________
while alone and left abandoned
with the sentence you've been handed
all your angels will ignore you
as your life flashes before you.
Nalice jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem