Wątek: Szkarada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2011, 21:34   #9
Sileana
 
Sileana's Avatar
 
Reputacja: 1 Sileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodze
A tabletki to sam produkował, jak sądzę? I chemię też sobie sam aplikował. Jassssne.

Jak na ironię, to nie błąd, to zabawka językowa, na którą sobie pozwoliłam. Bo lubię sobie pozwalać na zabawki językowe. Podobnych można u mnie znaleźć wiele. Have a nice looking.

Pojazd jak najbardziej udany, silnik warczy i koła się kręcą.

Doświadczona? Hurgh. Doświadczeniem szafować może King albo Roberts.
Po prostu wyniosłam ze szkoły jakąś wiedzę o języku ojczystym. I z niej korzystam. I myślę logicznie. I...

Zresztą, nieważne. Chcesz, to skorzystaj z mojej rady i dokształcaj się w bardziej po temu odpowiednich miejscach, tutaj wszyscy jesteśmy entuzjastami raczej zabawy w sesje, niż "literatami" (i jeśli mam być szczera, to na 'opowiadaniach' nie masz czego szukać - tam ani się niczego nie nauczysz, ani nawet nie poradujesz serca sensownymi komentarzami; wierz mi, to jest akurat jeden z najbardziej wyśmiewanych portali w światku literackich forów, bardzo słusznie zresztą).

A, i jeszcze jedno - nie każdy się ciągle uczy, może się co najwyżej socjalizować, bo na to nie ma wpływu.
Żeby się uczyć, a co ważniejsze NAUCZYĆ trzeba bardzo mocno chcieć i o wiele jeszcze więcej pracować. Więc nie każdemu jest to dane.
 
Sileana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem