Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2011, 22:58   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Witam wszystkich. Na wstępie mam nadzieję, że wasi bohaterowie nie staną się głównymi postaciami tej książki i podołają zadaniu. Oczywiście żarcik. Ale będzie trudno. Dla was w związku z misją, dla mnie w związku z poprzeczką, którą sobie dość wysoko postawiłem z odgrywaniem. Jako gracz, czy jako użytkownik tego forum pewnie bym wam pomógł, ale poważnie traktuję to zadanie. Z rad, które mogę podać to: nie zgubcie mojej postaci i nie wtrąćcie go do Limbo.

Macie jakieś typy jaka to postać będzie "The Mark"?


Cytat:
Napisał arm1tage Zobacz post
Kłaniając się nisko, MG wita wszystkich na pokładzie i życzy przyjemnego lotu.
I zapnijmy pasy.
Cytat:
Napisał arm1tage Zobacz post
Piszemy w trzeciej osobie, ale jeśli ktoś ma taką fantazję – może również pisać w osobie pierwszej (ja osobiście bardzo to lubię).
Ja też i będę tak pisał.
Cytat:
Napisał arm1tage Zobacz post
Komunikacja miedzy Graczami:

W przypadku dialogów: można prowadzić je wcześniej na GG (ja osobiście nie używam) lub PW i wprowadzić do posta (unikając dublowania). Można prowadzić je oczywiście również poprzez odpowiadanie na swoje posty (patrz uwagi powyżej).
Osobną kwestią jest stosowanie G-Mail DOCS. Na pewno w jakiejś mierze będziemy go uzywac, aczkolwiek chciałbym żeby rozmiar tego procederu został przedyskutowany przez nas wszystkich w komentarzach. (Ot, pierwszy temat do omówienia, zaraz po zwyczajowym przedstawieniu się).
Dla mnie najlepiej opcja PW i odpowiadania. GDoc jest dobry, gdy ma się wolny czas i akurat w tym samym momencie ktoś inny ma czas i tam jest... i w sumie nie polubiłem tego urządzenia zbytnio. Odkąd dwa elfy pobiły moją postać przez gg, a potem moja postać była zmuszona zabarykadować od zewnątrz ich sypialnie i ich spalić to nie lubię łączyć rpg i gg. Choć dałem im popalić.
 
Anonim jest offline