Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 03:59   #7
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Witam wszystkich.

Świetny pomysł z tym plakatem (tylko nagle przestał mi się wczytywać). Ktoś jeszcze automatycznie usłyszał w głowie te słynne "rogi" (?) z trailera? Robi wrażenie, gdy wciąż pamięta się rozmach filmu (odświeżyłem go sobie przed paru dniami) i widzi się swoje "imię" pod tytułem INCEPCJA...

Odn. komunikacji:
Nie korzystam z Gaga-Dudu, nie widzę też powodu, by zacząć. Sądzę, że w zupełności wystarczą PW albo chociażby mail.
Google Docs jest OK, ale zgadzam się z zastrzeżeniami przedmówców -- wymaga on sporej koordynacji, czasami ciężko się połapać, kto co pisze, a dodatkowo efekt wklejony w poście wygląda miernie (ot wyróżniająca się zanadto ściana tekstu wypełniona stosunkowo nieznaczącymi dialogami).

Jeśli omawiamy różne punkty, to chciałbym zwrócić uwagę na "Redakcję". Czy można korzystać z różnych czcionek tylko w wypadku retrospekcji? Ja myślałem nad zastosowaniem osobnych fontów dla wydarzeń w rzeczywistości i we śnie, co by pasowało do pewnego dualizmu mojej postaci. Z drugiej strony niejako istotą Incepcji jest niepewność co do tego, co jest prawdziwe, więc zrozumiem, jeśli taki chwyt nie będzie jednak mile widziany (nie wiem, jakie dylematy MG ma przygotowane dla naszych postaci).

Jeszcze jedno: rozumiem, że The Source to jest przykład wykorzystania zasady Tabula Rasa. Co to właściwie za postać? Czy może dowiemy się dopiero na sesji?

PS. Arm1tage, dostałeś moją wiadomość z ostatecznymi poprawkami?
 
Yzurmir jest offline