Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 05:25   #8
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Witam

Bardzo się cieszę, że się dostałam. Incepcja to ostatni (dobry) film, na jaki udało mi się wbić do kina... I bardzo się cieszę, że wreszcie zagram z osobami, które czytam od dawna.

Co do google doca - zgadzam się z Campo Viejo. Zawirowania osobiste i zawodowe nie pozwolą mi na bieżąco kompulsywnie śledzić zmiany w dokumencie - choćbym nawet i chciała. Będę zaglądać raz-dwa dziennie. Po prostu prośba - jeśli macie więcej czasu, nie dominujcie doca. To, że ktoś nie wpisał kwestii nie znaczy, że jego bohater jest bierny - po prostu akuratnie zmaga się z rpgiem zwanym Życiem. Ja wiem, że to trudne będzie (iiiiii, gram u Arm1tage'a, iiiiiiiii, ale zaraz napiszę, iiiiiiiiii!), ale spróbujmy chociaż, co? . Ponadto - doc się przyda przy 3 i więcej osobach. Na 2 wygodniejszy jest pw lub gg. GG używam, ale nie nadużywam (nie zawracam ludziom głowy znienacka i tego samego oczekuję). Jak zajdzie konieczność dyskusji, wyślę Wam numer na pw.

Odnośnie dzielenia tekstu z doca - sądzę, że to zależy od rodzaju wydarzeń. Czasami dobrze jest pociąć tekst na równe kawałeczki. Ale szczególne akcje wymagają raczej by każdy napisał ze swojej perspektywy. Nie ustalajmy odgórnie, zostawmy sobie wybór.

Kwestia druga - z racji trochę, hm, skrzywienia zawodowego, jestem wrogiem wyróżnień tekstu stosowanych na forum. Według mnie zmieniona w zależności od okoliczności czcionka wygląda po prostu brzydko. Jeszcze ujdzie kursywa na myśli lub dialogi, ale poza tym - nie podoba mi się, mam zgrzyt estetyczny. Naprawdę, to nie jest potrzebne, wszystko da się słowem wyrazić. Język to potrafi, takim go stworzyliśmy.
 
Asenat jest offline