Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 14:44   #5
Neride
 
Neride's Avatar
 
Reputacja: 25 Neride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodzeNeride jest na bardzo dobrej drodze
Takiego raportu w życiu nie widziałam i w sumie nie przepadam za statystykami, ale te podane tutaj są rzeczowe i łatwo początkujący gracz może się w nich "połapać". Za raport na pewno jestem wdzięczna, bo nie mogłam się go doczekać.

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Jako profesję na początku wybrała sobie "kelnerka", więc chyba niezbyt uważnie przeczytała rekrutacji, ale co tam.
Ta profesja to wina Komiko, ponieważ karta była robiona w ostatniej chwili, kiedy gra ruszyła. Ale MG był bardzo wyrozumiały, więc nie zniechęciło mnie to. Plus za to. A moja postać... Jak typowa kobieta. Biegała za każdym, nie wiedząc, czego chce.

Mówiąc krótko była to moja pierwsza sesja, zaraz po zarejestrowaniu się tu i szczerze powiedziawszy strasznie mi się podobała. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna na pewno był pomocny kontakt z samym MG, jak i innymi graczami w temacie z komentarzami. Sami gracze byli bardzo pomocni, wprowadzając miłą atmosferę. Z początku odpisywanie szło mi "opornie", ale tak chyba zaczynał kiedyś każdy.

Na pewno postać Choppera z wyglądem mojego nauczyciela (i genialnym charakterem!) będzie wiecznie wywoływać uśmiech na mojej twarzy, nie zapominając o Boyosie i innych graczach

Czekam niecierpliwie na kolejną sesję, gdzie uważniej zapoznam się z fabułą :P
 
Neride jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem