Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 21:47   #1
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
[Neuro] Sesja 4 U!

Witam, jak z pewnością widzicie. Ta rekrutacja nie ma żadnego wprowadzenia. Czemu? A to dlatego że mam zbyt wiele pomysłów Buszuję se po tym forum i widzę że to wy! Właśnie wy, moja Padawany, szukacie swego mistrza , a nie mistrz graczy

Mogę poprowadzić sesję opartą o system Neuroshimy lub W40K (Rouge Treder, Deathwath i Dark Heresy). Scenariusz przygotuję pod postać/postacie.

Moje potrzeby? No więc:
Mała ilość graczy,najlepiej jeden. Jeśli więcej to prosiłbym aby osoby te były z sobą zaznajomione przed tworzeniem postaci. Wtedy Będziecie mieli możliwość uzgodnić kto kim gra, wzajemnie uzupełniając się. Pozwoli to uniknąć sytuacji gdzie trzech tępych wojowników gra marynarzyka o to, który z nich idzie rozbroić minę.

W przypadku jednego zawodnika, jestem w stanie zezwolić na granie dwoma lub trzema postaciami na raz!

KP!!!!
-Krótka biografia
-Statystyki zgodne z podręcznikiem podstawowym (Neuro lub W40K)
-Sprzęt również zgodny z podstawką
-Mile widziane zdjęcie

Jak się zapisać? Wpiszcie poniżej: "Ja też chce! W (nazwa systemu)"
Osoby które pragną gry zespołowej a nie mają tu znajomych, niech piszą do tych którzy już napisali "Ja też chcę!"

Sesja rusza pierwszego stycznia 2012r lub prędzej, jeśli się gracz/gracze wyrobią.

Zapraszam!
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline