Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2011, 12:57   #21
Lili Ann
 
Reputacja: 1 Lili Ann nie jest za bardzo znany
Hmmm.. Haji przedstawił początkowo te "super postać" jako kogoś dobrego we wszystkim, a tu się wydało że to strzelec, wydaje mi się iż mimo iż jest to postać cholernie przydatna ( może wam ratować dupę np jak uciekacie, lub się skradacie) to pozostałe staty są raczej do przyjęcia, grałam kiedyś taką postacią i jak chodzi o łuk wkurza to że mimo celności zadaje mało obrażeń, najemnik ma dużo większą siłę dlatego walczy kontaktowo. Daj łucznika do walki wręcz to na dwoje babka wróżyła bo zazwyczaj nie ma więcej ww niż 50 a to jest pół na pół.
Przez większość moich sesji a gram od prawie 9 lat, zazwyczaj startowałam z pozycji wyjściowej gdy drużyna była już rozwinięta i prawdę mówiąc nigdy mi to nie przeszkadzało, miło było mieć kogoś na kim skupiał się wróg podczas gdy ja mogłam coś załatwić na tyłach bądź wysadzić jak to się zdarzało w wampirze.
A tak w ogóle Haji jak masz problem z tą postacią i MG-iem to pogadaj z nimi a nie dajesz wątek na forum demonizując wręcz postać, która Ci się nie podoba, no bądźmy dorośli
 
Lili Ann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem