Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2011, 22:25   #10
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Gra była naprawdę świetna. Szkoda tylko, że jednak nie dane było nam stworzyć drużyny i razem kierować się ku przetrwaniu.
Z tym się zgadzam, myślę, że gdybyś planował kontynuację, to mógłbyś nastawić klimat sesji właśnie na taką zbiorową współpracę. No i fajnie by było, gdyby zombie były bardziej klasyczne, wiesz chodzi mi w zasadzie o tych nekromantów, to mi przypominało trochę klimaty fantasy ze złymi czarodziejami itd. Niby zombie same w sobie są nierealne, ale moglibyśmy spróbować kiedyś z bardziej "realistyczną" sesją bez tych wszystkich magów, ze zwykłą epidemią rodem z filmów. Nie znaczy to, że trupy nie mogłyby mieć kilku odmian, tak jak np w grze Left 4 Dead. Zróżnicowanie na szybkie, wolne itp. Dałoby to też taki efekt, że mielibyśmy z potworkami większe szanse i gra mogłaby trwać dłużej, może nawet przenosić się z jednej mapki na drugą itp ;D

Cytat:
Nie tylko amnezji, ale nawet nie potrafię znaleźć jakiegokolwiek mojego tekstu wskazującego, że gracze mogą tworzyć własne profesje. Sprawdziłem nawet pliki txt - archiwum PW po haśle "Komiko" - nie mówiąc już o temacie rekrutacyjnym. To nic ważnego, tak z ciekawości pytam. "Norm" i tak powinien tam być jako opcja do wyboru.
Hmm... a nie pisałeś o tym w pierwszym poście? Hmm...
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 26-11-2011 o 22:31.
Komiko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem