Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2005, 18:27   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
[komentarze] Wampir Maskarada

Tutaj jeszcze chciałam określić zasady panujące na sesji.

Bardzo wymagane jest pisanie postów na zasadzie powieści - czyli opisywanie stanów, ruchów, przeżyć, gestów, mimiki i tego wszystkiego, na co składa się zachowanie danej postaci. Nie chcę postów jednolinijkowych, nawet jeśli ma to być rozmowa. Zawsze znajdzie się coś, co można opisać.

Obowiązuje kolejność. Jaka będzie - zobaczymy jak to się ułoży przy pisaniu postów.

Proszę się wczuwać, nie rozwalać sesji głupimi zachowaniami itp, gdyż będę z tego wyciągała konsekwencjie (obrazisz Księcia, to będziesz musiał za to odpokutować srogo)

Proszę o w miarę częste odpisywanie. Jeśli przez dłuższy czas osoba się nie pojawia i nie odpisuje, ja przejmuję nad nią kontrolę. Proszę o zgłaszanie nieobecności tutaj, albo najlepiej na PW.

Na początku posta piszcie imię swojej postaci, żeby nie było zamieszania. I bardzo proszę o uważne czytanie co się dzieje na sesji, bo zauważyłam, że niektórzy mają z tym kłopot :P

Wszystko wyjdzie w praniu. Mam nadzieję, że dobrze się będziemy bawić. Dajcie z siebie wszystko

Co do pytania Templariusa:

Widzę, że praktykuje się tu raczej trzecią osobę, więc niech będzie trzecia.
 
Milly jest offline