Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2011, 09:33   #2
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie przyjętych do sesji i gratuluję

Teraz bardzo Was proszę, abyście w wolnej chwili zrobili te trzy lokacje i wrzucili je w komentarze. Proszę jednak, byście w opisach lokacji unikali zdradzania szczegółów swoich bohaterów - szczególnie Waszych sekretów.

To jedna sprawa.

Teraz druga. Jako, że wszyscy znacie się lub znaliście w dzieciństwie, proszę Was również by w tym miejscu (w komentarzach) umieścić krótką informację o tym, co inni bohaterowie oraz NPCy mieszkające na Węglowej, mogą wiedzieć o Waszych bohaterach. Takie krótkie "przedstawienie" postaci ogółowi. Niezbyt szczegółowe.

Pozdrawiam. Ja ze swojej strony siadam do pracy nad postem otwierającym sesję, a potem uzupełnię komentarze stosownym wpisem.

Witam raz jeszcze i mam nadzieję, ze sesja Wam się spodoba. Dużo po niej, po sobie i po Was oczekuję. Chciałbym, aby "Dzieci Hioba" stały się najstraszniejszym z horrorów na LI

Mam nadzieję, że nam się uda.

Co do terminów pisania - utrzymamy spokojne tempo 10-12 dni dla Was i 1-3 dni dla mnie. Ale nie będę rygorystyczny. Gdyby ktoś potrzebował z dzień czy dwa więcej na przygotowanie posta - zawsze możemy się dogadać.

Przyśpieszenia gry raczej na razie nie widzę.
 
Armiel jest offline