Wątek: [ORE] Ślepcy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2011, 00:48   #6
Tropby
 
Reputacja: 1 Tropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skał
Gabriel "Gort" Kingstone, 33-letni czarnoskóry byczek o posturze bizona. Niegrzeszący inteligencją, ale za to zawsze skory do obicia komuś mordy. Już w szkole średniej był asem drużyny futbolowej dzięki któremu trzykrotnie wygrała ona mistrzostwa stanu Utah. Po ukończeniu szkoły odkrył swoje powołanie w zapasach, jednakże po paru latach zwycięskiej passy stracił do tego zapał i pracował w firmie ochroniarskiej do czasu pierwszego lądowania kosmitów. Gdy tylko o tym usłyszał w wiadomościach najpierw pomyślał sobie, że znajomi próbują wykręcić mu jakiś kawał i jego pierwszą reakcją było wyrzucenie telewizora przez okno. Dopiero kilka dni później zdał sobie sprawę, że to nie była żadna ściema, tak więc po krótkim namyśle zdecydował się rzucić pracę i wstąpić do wojska. Albo jeszcze lepiej - zostać najemnikiem! Skoro już zdecydował że jego celem na najbliższe lata będzie skopanie dupska jak największej liczbie zielonych ludzików, to czemu przy okazji na tym nie zarobić? Dołączył więc do pierwszej lepszej prywatnej organizacji militarnej jakiej ofertę znalazł w gazecie, a mianowicie ArmorGroup International. Co prawda zarządzanej przez brytoli z siedzibą w Londynie, ale mało to już razy wyjeżdżał do Europy by zmierzyć się na ringu z jakimś szkopem, polaczkiem, czy żabojadem w MMA? Tak więc oto bez zbędnego namysłu Gort przesiedział w Anglii ostatnie dwa lata, odbywając szkolenie w głównej placówce organizacji paramilitarnej, nie zdając sobie nawet sprawy z tego w jakie szambo się wpakował.

***

W zamyśle miałem postać dość luźną i komiczną, ale zależnie od klimatu sesji mogę również odgrywać poważnego mięśniaka z dużym doświadczeniem w bitce. Co do umiejętności to interesowałaby mnie zwłaszcza obsługa średniego i ciężkiego sprzętu, perki stawiające na siłę i wytrzymałość oraz wszelkiego rodzaju walka wręcz.

***

PS: To moja pierwsza sesja na tym forum i nie znam kompletnie systemu, ale powinienem łatwo się zaadaptować
 

Ostatnio edytowane przez Tropby : 01-12-2011 o 01:05.
Tropby jest offline