Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2011, 16:01   #3
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Pierwsza interakcja.
-Każdy kto podejmuje interakcje z inną istotą w sesji musi wysłać mi PM. Napisać jakie działania podejmuje a ja odpowiem mu jak najszybciej wynik jego działań. OCzywiście jak później gracz opisze to w poście to jego sprawa.
-W ostatnim poście Nalin miał rzut na spostrzegawczość i zauważył trolla. O to kolejność reakcji. :
-Nalin, Pencheron, Draugdin. <-gracze odgrywający te postacie jako pierwsi postują, chyba że inny gracz nie zamierza podejmować interakcji tylko np. skulić się i płakać
-Nie możecie spytać się mnie o położenie strategiczne postaci czy coś w tym stylu. Działa efekt zaskoczenia i wszyscy macie ujemne modyfikatory na reakcje i ocenę zdarzeń. Oczekuję szybkiej reakcji. Wieczorem odpowiem za posty, albo sobotę rano.
Gramy!
 
chaoelros jest offline