Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 10:28   #7
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Post

Na początek chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdążyli mnie nieco poznać za polecenie mojej osoby. Postaram się nie zawieść niczyich oczekiwań. Naprawdę zrobię wszystko co w mojej mocy aby każdy z graczy dobrze się bawił

Co do samych zgłoszeń te powoli zaczynają napływać. Pomysły, koncepcje, historie, które już otrzymałem cieszą barwą i klimatem. Jest ich w zasadzie tyle, że jak osoby, które mi je nadesłały wyrobią się z mechaniką miałbym już ponad poszukiwany team graczy. Coś jednak mnie martwi... Wśród zgłoszeń nie ma żadnej Pani... Ani jednej. Oczywiście mówię tu o prawdziwej przedstawicielce płci pięknej a nie o koledze, który wodzony dziwnymi powodami odegra kobietę. Tak więc... Panie serdecznie zapraszam - i nie tylko Panie

Asch dziękuję za ten komentarz. Mimo iż jest to w sumie pstryk w mój literacki nos to muszę przyznać, że takie komentarze też są mi bardzo potrzebne. Muszę znać moje słabe strony aby je szybko eliminować. Mam nadzieję, że moje odpiski w sesji już nie będą tak chaotyczne... A co do komentarzy... Nie mogłem się powstrzymać od niektórych! Zapewniam, że to moje nietuzinkowe poczucie humoru a nie czysta złośliwość...

Podsumowując mogę rzec, że Ci, którzy chcą wziąć udział mogą na spokojnie kontynuować tworzenie mechanicznej strony KP. Ci, którzy jeszcze nie mają nawet zarysu na bohatera też mają czas - minimum 12 dni więc spokojnie... Pozdrawiam i zapraszam do zabawy
 
Lechu jest offline