Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 21:39   #7
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na początek witam współgraczy i życzę miłej zabawy.

Co do naszej przynależności: opcja korporacyjna przez nasze postaci, ich cele i dążenia wydaje się jak najbardziej zasadna, zatem 1x na tak.

Proponuję też po prostu wkleić angielski link - myślę, że każdy zna dostatecznie dobrze i coś ogarnie, ja szukałem i to chyba jest link do pobrania Toolkita:

http://www.1km1kt.net/wp-content/upl...9/12/oretk.zip

Co do mojej postaci i perków, kapral kapralem, ale właśnie oficerzenia bym się po tej postaci nie spodziewał i raczej jest to gość, który z Redshirtami by szedł w bój dawać przykład osobisty i tłumaczyć im jak matka co mają robić, czy wręcz szkolić, a nie bawić się w dowodzenie, ale przede wszystkim po prostu żołnierz stricte trepowy. Żołnierska Drzemka i Spokojny Pod Ostrzałem na pewno znajdą zastosowanie, a ja bym myślał, skoro już stosujemy takie hasła-tytuły o następujących rzeczach:

Maszeruj albo giń (bonusy/mniejsze trudności jeżeli chodzi o o dokonywanie skrajnie wyczerpujących czy męczących czynności)

Tu żyją węże, skorpiony i Legioniści (wiadomo, surwiwal w warunkach ekstremalnych i nie mając za bardzo rzeczy na surwiwal nastawionych)

Im gorzej, tym lepiej (bonusy lub raczej mniejsze kary w sytuacji przemęczenia/ran/choroby/głodzenia)

Pokrótce wgryzę się w mechanikę i o ile do tego czasu nie rozwiniesz powyższych propozycji czy nie dasz własnych, to sformułuję jak ja bym to widział za balans mając odnośnik Twoje przykłady.
 
-2- jest offline