Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 01:17   #9
Lichtenstein
 
Reputacja: 1 Lichtenstein nie jest za bardzo znanyLichtenstein nie jest za bardzo znanyLichtenstein nie jest za bardzo znany
-2-:

Nie chciałbyś czegoś do stealthowania? Mi się ciężki teren kojarzy w sumie z zasadzkami i partyzanceniem piechoty.

Survival i atletykę musiałbym nieco przerobić, więc już-nie-tej-nocy podumam. Zupełnie poważnie mówiąc, zajrzyj do propozycji dla Grave Witch i myślę, że jeśli przemalujemy jogę na coś bardziej męskiego, to może Ci się spodobać, jako im gorzej tym lepiej.

Tak z zaskoczenia rzucę ci dyscypliną wspinaczkową. Bo trochę łączy obycie z górami i mniej-koślawe-spadanie-na-ziemię, co byłoby jakimś miłym nawiązaniem do przeszkolenia spadochronowego.

(szczerze mówiąc nie mam dobrego pomysłu na nazwę):
1: Kiedy spadasz z wysokości, zbierasz o jedną lekką ranę mniej w każdej części ciała, która Cię zaboli.
2: Kiedy przewrócisz się w walce, możesz wstać bez żadnych kar za guzdranie się.
3: Trudność testu wspinaczki nie może przekroczyć dla Ciebie 1, niezależnie od braku ew. sprzętu, czy fatalnej pogody.
4: Jeśli wyjdzie Ci test wspinaczki, jeden z zestawów możesz podbić do wysokości 10 (czytaj: piekielnie trudno Cię zrzucić).
5: Zamiast normalnych obrażeń od spadania (MG brałby garść kostek zależną od wysokości i turlał gdzie boli każda z nich) dostajesz lekką ranę w każdej z kończyn. MG może truć dupę, jakbyś spadł na potłuczone szkło, albo z baaardzo przegiętej wysokości (z samolotu to się jednak spadochron przyda).

Akhay: To mi jakoś umknęło, ale chcesz się tym zainteresować:

Skończyłam MIT i CIT - turlane na wiedzę + wiedzę ogólną
1: Nie oszukujmy się, pierwsze czego nauczyłaś się na uczelni, to jak brzmieć jakbyś nauczyła się na tego kolosa. Jeśli posiedzisz i ogarniesz trochę podstaw danego zagadnienia, wielosylabowych słów i tak dalej, po udanym rzucie na wiedzę ogólną dostaniesz dodatkową kostkę przy najbliższej okazji, kiedy chcesz nałgać coś związanego z tą dziedziną.
2: Wybierz sobie jakąś, dość szeroką dziedzinę. Kiedy potrzebujesz poturlać wiedzę z danej dziedziny, możesz użyć wiedzy ogólnej zamiast tej umiejętności. Wybierasz jedną na stałe - ot, taka darmowa intelektualna umiejętność w zasadzie.
3: Jesteś ciekawska i masz w nawyku się uczyć. W każdej sesji mg poturla Ci wiedzę ogólną - i jeśli rzut się powiedzie, dostaniesz dodatkowe PKi. Fajnie być mądrym.
4: Jest powód, dla którego drużyna w kółko Cię o coś pyta. Wiesz dużo rzeczy i wiesz, jak się łączą w spójną całość. Raz na sesję, gdy czujesz że się przytkałaś możesz wymusić rzutem na wiedzę ogólną, by MG zaakceptował że jego misterna intryga jest do bani i rzucił Ci jakąś wskazówkę.
5: Kurczę, wydałaś już tyle punktów na wiedzę, musisz pamiętasz naprawdę dużo dziwnych przydatnych faktoidów. Raz na sesję możesz rzucić na wiedzę ogólną zamiast dowolnej innej umiejętności, jeśli jesteś w stanie sensownie udowodnić, co mogło Ci się pomocnego przypomnieć.
 
Lichtenstein jest offline