Wątek: Erepublik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2011, 14:43   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
To pytanie rozumiem retoryczne. Bo odpowiedź jest aż nazbyt oczywista.
No ja wiem, że lepiej. To skąd ta gra? W życiu możesz założyć własną partię, grupę bojową, zostać przedsiębiorcą... możesz też wydawać gazety i robić trylion rzeczy. Różnica polega na tym, że w grze niczym nie ryzykujesz, a w życiu często grasz va banque. Sam chyba kiedyś się zarejestrował w tej grze, ale po około minucie uznałem, że niepotrzebuję drugiego życia, bo to zwykłe jest wystarczająco ciekawe i emocjonujące.

ps. Nie to, że atakuję e-republike, czy ciebie. Każdy pewnie ma jakiś zapychacz czasu. Ja na przykład gram aktualnie w zupełnie nie wymagającą Shakes & Fidget. Ta gra nie ma sensu, ale ma ładne ilustracje. Czasem włączam również Urban Dead.

ps2. Jakbym kiedyś bez słowa zniknął z forum i już nie wrócił to możliwe, że za dużo na żywo "e-republikowałem" i mnie zbanowano z tego świata.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 07-12-2011 o 14:49.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem