Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2011, 23:54   #4
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Ok, nie sprecyzowałem o co dokładnie chodzi, gdyż dyskusja w komentarzach zapewne przykuje większą uwagę ewentualnych kandydatów Żeby była jasność, nie zamierzam prowadzić tej sesji by w jakiś sposób oczernić Kościół katolicki czy udowodnić że jest to "zła" organizacja, bo ani tak nie myślę, ani nie jest to chyba miejsce do tego typu działań, więc jeśli ktoś myśli o wzięciu udziału w grze by wyłapać bekę z ostatnimi czasy promowanym poglądem na Kościół, iż jest to organizacja złodziei, pedofilów etc. to radzę od razu zrezygnować. Bardziej zależy mi na mrocznym horrorze z poruszeniem dogmatycznych kwestii Kościoła katolickiego a także powiedzmy "postaw wyznawców". Jeśli chodzi o coś w stylu Kodu Leonarda Da Vinci, to mam przygotowane kilka ciekawostek, zagadek, aczkolwiek nie zamierzam opierać na tym całej sesji i teraz cokolwiek zdradzać.

Zostając przy mojej wiedzy na temat Kościoła katolickiego. Teologii nie studiowałem, aczkolwiek śmiem twierdzić że wiedzę posiadam nielichą, poza tym zamierzam posiłkować się zgromadzonym przeze mnie materiałem.

Edit. Oczywiście że można grać "po stronie kościoła" nie wiem w którym momencie wyraziłem się niejasno. Aha i wpadłem przed chwilą na ciekawy pomysl tworzenia kp. By nie było nudno i sztampowo, kp stworzycie głównie w formie odpowiedzi na pytania przesłuchujacego wszystkich komisarza, które to wrzuce gdy tylko zdobęde dostęp do komputera

EDIT2:

Pytania od komisarza Marco Rasiniego, przesłuchującego poszczególne osoby:

1. Jak Pan/Pani się nazywa?
2. Ile Pan/Pani ma lat, skąd pochodzi, co robi? <uczy, pracuje?>
3. Jaki jest Pana/Pani cel wizyty w Sella Nevea?
4. Kiedy i po co przyszedł/przyszła Pan/Pani do kościoła?
5. Czy znał/znała Pan/Pani zamordowanego księdza Alfredo?
6. Czy jest Pan/Pani osobą wierzącą?


Pozostałe elementy KP normalnie.



Ps. Jedną kartę już dostałem i niech pozostanie w takiej formie jakiej jest, ponieważ nie ma sensu pisać nic od nowa.
 

Ostatnio edytowane przez Kirholm : 08-12-2011 o 15:43.
Kirholm jest offline